Wody smakowe!

Woda z mrożonymi jagodami

Po co masz się męczyć ze zwykłymi kostkami lodu? Wystarczy, że do swojej butelki lub szklanki wrzucić zamrożone owoce - w tym przypadku jagody. Nie tylko zapewnią orzeźwiający chłód, ale również dodadzą smaku. Możesz je oczywiście wrzucić do formy na kostki lodu albo wsypać od razu całą garść. Jagodowa woda pomoże Ci zwalczyć apetyt na wypieki.

Woda ogórkowa

Jeśli nie przepadasz za słodkością owoców, to do wody możesz dodać plastry ogórka. Poczujesz się jak w SPA. Orzeźwiający smak od razu postawi Cię na nogi w ciepłe popołudnie. Jeśli masz więcej czasu, możesz nawet przygotować cały dzbanek wody z tym warzywem i włóż go do lodówki na 2 h. Najlepsze w tym przepisie jest to, że nawet jak zaczyna doskwierać Ci głód, pierwsze objawy burczenia w brzuchu, zaspokoisz chrupiąc właśnie ogórka i popijając go wodą.

Woda cytrusowa

Cytryna, limonka, pomarańcza, grejpfrut - wybierz ten owoc, na którego akurat masz ochotę. Oczywiście możesz wymieszać sok z nich wszystkich. Dorzuć też kilka plastrów każdego z owoców do dzbanka z wodą. Świetnie sprawdzą się również mandarynki. Teraz wystarczy całość schłodzić w lodówce. Cytrusy same w sobie bardzo dobrze orzeźwiają, a przy okazji dostarczają jeszcze witaminy C, która zadba o Twoją odporność.

Woda truskawkowa

Woda z truskawkami jest lekka i orzeźwiająca, ale i odrobinę słodka. To bardzo uniwersalna propozycja. Myślę, że posmakuje każdemu.